מקלחון או אמבטיה? התשובה ברורה

ברגע שאתם מחליטים לשפץ את חדר האמבטיה – תמיד תגיע השאלה האם לקחת אמבטיה רגילה או לבחור דווקא במקלחון? כאמור לכל אחד מן האופציות הללו יש נקודות זכות לעומת נקודות שליליות. ועליכם לבצע את ההחלטה לאחר ששקלתם את רוב האופציות וביצעתם סקר שוק אשר סוקר את כל האופציות מבחינת איכותם ומבחינת העלות שלהם. ברוב המקרים הבחירה של המשפץ תהיה להתקין דווקא מקלחונים ולא אמבטיות – והסיבות לכך הן רבות ומגוונות.

למה להעדיף דווקא מקלחונים על פני אמבטיות?
העדפה של מקלחונים על פני אמבטיות בכל הקשור אל הבית שלכם חייבת להיעשות על פי השיקולים שלכם. ראשית כל המבנה של חדר האמבטיה מקבל תפנית לטובה כמובן כאשר בוחרים במקלחון. בעת השימוש המקלחון פתוח ותופס חלק נרחב מהאמבטיה, אך כאשר מסיימים להשתמש בו – ניתן לקפל אותו בצורה כזאת אשר תחסוך מקום רב ותוכלו להרוויח את החלל הזה ולהשתמש בו לצרכים השונים שלכם.

בנוסף קל יותר לנקות את המקלחון לעומת האמבטיה. תתארו לכם מצב בו אתם זקוקים לשפשף הקערה הענקית של האמבטיה, לעומת מקלחון אשר מתנקה בקלות באמצעות התזה של מים עם קצת סבון – ופה נגמר כל הסיפור של הניקיון. בנוסף לרוב המקלחון מתלכלך הרבה פחות מאשר אמבטיה אשר נוטה להתלכלך מהר יותר ובאופן שהוא הרבה יותר בולט לעין.

סיבה שלישית וחשובה לא פחות קשורה דווקא בשילוב של מקלחונים לעומת אמבטיות בחדר האמבטיה. ברוב המקרים מקלחון משתלב בצורה מושלמת בכל סוג של מקלחת – בין אם מדובר בחלל גדול או קטן ובכל סוג עיצוב. לעומת זאת אמבטיות משתלבות בצורה חלקה רק בסוג מסוים של חדרי אמבטיה – והבחירה על מנת ליצור את השילוב המושלם ברוב המקרים תהיה קשה במיוחד.

ישנם אנשים אשר בנויים אך ורק לאמבטיות – הפינוק אותו הן מספקים קשה מאוד להשוות. אך מבחינת הפרקטיות, אין ספק שהבחירה דווקא באופציה של מקלחונים תהיה הרבה יותר נכונה מאשר אמבטיות. כמעט מכל בחינה ניתן למצוא נקודות זכות לטובת המקלחונים ולעומת האמבטיות ומכך נגיע למסקנה שהעדיפות נוטה דווקא למקלחונים.

 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
התקנת מקלחונים
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
 
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
צור קשר

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"