לא חייבים לוותר על האמבטיה

כאשר חושבים על בחירת המקלחון המושלם לבית שלנו, אנו במרבית המקרים נאלץ לוותר על אמבטיה. אך חברות רבות מציעות כיום את השילוב המנצח – מקלחון אשר משולב בתוכו אמבטיה. מצד אחד תוכלו ליהנות ממספר יתרונות של המקלחון כגון זכוכית אשר ניתנת לעיצוב אך בנוסף לא לוותר על האפשרות להשתכשך ולארוך מקלחת ארוכה ומהנה בתוך האמבטיה עצמה. השאלה שנשאלת היא עד כמה יעיל לבחור במקלחון אשר משולב עם אמבטיה? והאם עדיף לבחור דווקא באופציה של מקלחונים רגילים על פני המקלחונים המשולבים.

מקלחונים משולבים עם אמבטיה – אפשרות טובה, תלוי למי
השילוב של מקלחונים עם אמבטיה זאת אופציה מאוד שימושית ומבוקשת בשנים האחרונות. היעילות שלהן היא גבוהה ומביא יתרונות רבים אשר טמונים בכל אחת מן סוגי המקלחות הללו. מצד אחד תוכלו לעשות גם מקלחות קצרות וגם מקלחות ארוכות בזכות הימצאותם של המקלחת

אך האופציה הזאת של מקלחונים עם אמבטיות אינה מתאימה לכל אחד. האפשרות להתנייד בתוך המקלחון המשולב הינו מוגבל. בשונה מהמקלחונים שכולנו מכירים בתוך המקלחת המשולבת עם המקלחון האפשרות לזוז זהה לזאת שבאמבטיה רגילה מהסיבה הפשוטה שבתבנית של המקלחת היא בדיוק כמו אמבטיה רגילה.

בנוסף המקלחון המשולב מהווה בעיה מבחינת מקום, אנשים אשר רוצים לחסוך במקום בתוך חדר המקלחת שלהם – האופציה הזאת של מקלחונים משולבים עם אמבטיות אינה אופציה ריאלית עבורם. הסוג הזה של המקלחון הינו מקובע ולא ניתן להזזה – ולכן הם אפילו לא צריכים לשקול את האופציה הזאת.

לכן הבחירה שלכם במקלחונים עם אמבטיות יכולה להיות מצד אחד טובה מאוד – תלוי באופי שלכם ובצרכים שלכם. מצד שני אתם עשויים לאבד כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של המקלחונים, אך אם הינכם יכולים להרשות לעצמכם לאבד את אותם יתרונות לטובת יתרונות אחרים אשר תרוויחו בזכות הבחירה באופציה של מקלחונים משולבים עם אמבטיה – שווה לשקול את האופציה הזאת. כמובן שגם כאן העלויות הן שונות ותלויות כמובן בתוספות שלכם למקלחת ובעיצוב אותו אתם בוחרים. ברוב המקרים האופציה הזאת של מקלחונים משולבים עם אמבטיות תהיה זולה ומשתלמת מאוד.

 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
התקנת מקלחונים
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
 
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
צור קשר

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"